NEWS
img
img

Friends

O Plutonie

Pluton o nazwie Friends został utworzony 29 XII 2014 roku, jednak jego założyciele poznali się 2 lata wcześniej w innej grze.
Pierwszą grupę utworzyła Maggie wraz z iSebikiem, którzy szukali wolnych strzelców w FPS’ie WolfTeam. Z upływem tygodni i miesięcy zrzeszali sobie coraz większą grupę. Chcąc po 2 latach kontynuować znajomość, postanowili zacząć nową przygodę w Battlefield 3, a po niedługim czasie Battlefield 4. Główny założyciel – Deus – postanowił utworzyć pluton. Na początku była to stała, mała grupa. Dopiero kilka tygodni temu ksenocydPL zapragnął poszerzyć grono i tak FRDS rozpoczął prawdziwą rywalizację. Pluton stał się otwarty na nowych członków i sparingi z innymi plutonami.
Członkowie Friends, to w większości osoby dorosłe z kilkoma nieco młodszymi. Dzieli ich wiele, ale łączy zamiłowanie do gry i zabawy. Choć przygoda FRDS jest krótka, już ma na swoim koncie udział w ligach BF’a.
Znajomość graczy nie kończy się wraz z wyłączeniem komputerów. Członkowie starają się co roku spotykać na zjazdach integracyjnych.

 Komentarze

You must be logged in to post a comment.

1 Gracz
  • Dołączył18 lutego 2016
  • JęzykPolski
  • KrajPolska

GRY

  • img Battlefield 4
Przejdź do paska narzędzi