NEWS

Battlefield 5 przedstawi fikcyjny konflikt we współczesnej Europie? - Best Off

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by Profile photo of PułkownikPałka PulkownikPalka 1 year, 8 months ago.

 • Author
  Posts
 • #657
  Profile photo of PułkownikPałka
  PulkownikPalka
  Keymaster

  Według zdjęć zamieszczonych w serwisie Imgur, piąta część serii Battlefield zostanie osadzona w czasach współczesnych i zaprezentuje agresję Rosji na państwa wschodniej Europy. Premiera gry ma mieć miejsce w grudniu tego roku.

  Ufanie przypadkowym obrazkom w Internecie jeszcze nikomu nie wyszło na dobre, poniższą wiadomość warto więc potraktować z dużą dozą sceptycyzmu. W serwisie Imgur pojawiły się trzy zdjęcia, które rzekomo zdradzają tytuł, datę oficjalnego ujawnienia oraz zawartość piątej części serii Battlefield. Według nich w nowym FPS-ie od EA DICE, wbrew dotychczasowym przypuszczeniom, nie trafimy na front pierwszej wojny światowej.

  1

  2

  3

  W zamian za to w grze Battlefield 5: Eastern Front weźmiemy udział w fikcyjnym współczesnym konflikcie, podczas którego obronimy państwa bałtyckie oraz wschodnioeuropejskie przed agresją rosyjską, zwiedzając przy okazji takie miasta jak Mińsk, Wilno, Kijów oraz Tallinn. Ponadto zdjęcia ujawniają cztery paczki DLC. W pierwszej, zatytułowanej Fallen Dragon, na nowo odwiedzilibyśmy odświeżone mapy znane z czwartej części, kolejna, Prototype Warfare, wprowadzałaby tryb „Vehicle Superiority”, gdzie walczylibyśmy w futurystycznych pojazdach. Trzeci dodatek pozwalałby doświadczyć bitew „na środku Oceanu Spokojnego” i kolejnego trybu, „Titan Assault”. Ostatnie rozszerzenie prezentowałoby zaś ostatnią próbę odparcia agresorów z Panazjatyckiej Koalicji przez armię Stanów Zjednoczonych. Według tego źródła Battlefield 5 ma trafić na sklepowe półki 6 grudnia 2016 roku, a zapowiedziany zostanie 12 czerwca podczas imprezy EA Play.

  Choć prezentowana data ujawnienia gry oraz premiery wydaje się dość prawdopodobna, jakoś trudno mi uwierzyć, by Electronic Arts w obecnej sytuacji politycznej zdecydowało się na stworzenie gry o tak kontrowersyjnej tematyce – szczególnie w obliczu niedawnej aneksji Krymu przez Rosję. Podobne zdjęcia łatwo można było sfabrykować, warto więc pogłoski te traktować ze sporym dystansem. Tym bardziej, że na informacje z pewnego źródła zapewne długo nie poczekamy: EA DICE od grudnia skupia się głównie na Battlefield 5 i ma zamiar wypuścić produkcję jeszcze w tym roku, oficjalna zapowiedź jest więc kwestią najbliższych miesięcy.

  Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=97253

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Najbliższy Mecz

Brak nadchodzących meczy

ROZGRYWKI BESTOFF

Live – Stream BestOff

Najnowsze komentarze

Przejdź do paska narzędzi